Kategoriler
MÜZİK TEKNOLOJİ

Turkcell den Mp3 İndirme Hizmeti. Turkcell Mp3 Kampanyası Katılım Şartları, Ücreti

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, Turkcell’liler ömür boyu sahip olacağı MP3 formatındaki şarkıları ister bilgisayarlarına, isterlerse MP3 çalarlarına taşıyıp sınırsızca dinleyebilecek ve diledikleri kadar CD’ye yazabilecek.

Turkcell’in ”Cepte Müzik Paketi”ne abone olanlar ayda 3 liraya MP3 formatında 25 şarkı indirebiliyor. Dileyen Turkcell’liler herhangi bir data ücreti ödemeden turkcell-im Müzik wap sayfasından MÜYAP katalogundaki binlerce yerli ve yabancı şarkıyı cep telefonlarına tek tek MP3 formatında da indirebiliyor.

Cepte Müzik Paketi’ne abone olmak için ”ABONE MUZİK” yazıp 7777 ‘ye ücretsiz göndermek ve gelen mesajı onaylamak yeterli.

Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar konuya ilişkin değerlendirmesinde, Türkiye’de ilk defa cep telefonlarına MP3 indirme hizmeti veriyor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, şunları kaydetti:

”Turkcell 2005 yılında başlayan yasal dijital müzik serüveni boyunca birçok ilke imza attı. 2.5 milyon şarkılık Türkiye’nin en büyük dijital müzik kataloglarından birini oluşturdu. Bu süreçte meslek birlikleri, yapımcılar ve sanatçılarla işbirliği yaparak telif sahiplerinin değer zincirinde yer almasını sağladık, korsanla mücadeleye önderlik ettik, sektörün büyümesinde öncü rol üstlendik. Bunu yaparken müşterilerimize de her platformda en iyi müzik deneyimi yaşatmayı hedefledik. Bugün müşterilerimize dijital müzikte sınırların kalktığını ve cepte MP3 hizmeti başlattığımızı müjdeliyoruz. Artık MP3 ‘çalma’ dönemi sona erdi, Turkcell’le özgürleşen yasal dijital müzik dönemi başladı.”

http://www.ekotrent.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.