Kategoriler
YEREL HABERLER

Ümraniyede Sinema Günleri

sutfilmi

Ümraniye Belediyesinden bir kültür hizmeti daha, Ümraniye Belediyesi, her ay kültür merkezlerinde gösterime sunduğu filmlerle Ümraniyelilere sinema keyfi yaşatmaya devam ediyor. Gösterildikleri tarihlerde ilgiyle izlenen birbirinden güzel filmleri sinemaseverlerle buluşturan Ümraniye Belediyesi, Şubat ayında da geleneğini bozmadı. Belediye, hala Türkiye genelinde vizyonda gösterimi büyük ilgi gören ‘Vali’ filmi ve adını uluslar arası platformda başarıyla duyuran Semih Kaplanoğlu imzalı ‘Süt’ü, Şubat ayı boyunca kültür merkezlerinde sinemaseverlerin ilgisine sunulacak.

Ayrıca 3D formatında gösterilen animasyon çizgi sinema ‘Bolt’ ve dünyada büyük yankı uyandıran Madagaskar-2 animasyon çizgi sineması da yine Şubat ayı boyunca Ümraniye Belediyesi’ne ait kültür merkezlerinde gösterilecek.

Belediyece özel olarak belirlenen bilet fiyatları ise yetişkinler için 2, öğrenci ve çocuklar için 1 TL olacak. Filmlerin gösterileceği kültür merkezleri ve bilgileri şöyle;

Ümraniye Belediyesi Kültür Merkezi: 0 216 443 56 00 (196) – Ümraniye belediyesi yanı (Cumartesi ve Çarşamba günleri)
Mehmet Akif Kültür Merkezi: 0 216 520 24 32- adres: İstiklal Mah. Anafartalar c. No:2  (Salı günleri)
Cemil Meriç Kültür Merkezi: 0 216 612 55 67- adres:Atatürk Cad. No: 28  ıhlamurkuyu   (Pazar ve Perşembe günleri 22 şubat (13, 15, 18 seansları))

vali-filmi

haber34.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.