Kategoriler
EĞLENCE OYUN

Vatan Gazetesi Sanal Şehir Oyunu Oyna

Vatan Gazetesi’nin internet sayfasında yeni hizmete giren Sanal Şehir oyunu ile kendinize ait bir şehri baştan aşağı kurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken gazetenin Sanal Şehir adresinden siteye öncelikle üye olmak.

Ardından kendinize ait şehrinizi dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Tabi şehir kurmak bu kadar basit değil . Bunun için öncelikle kendi sokağınızdan işe başlıyorsunuz ve aşama aşama basit işler yaparak hem şehirciliği öğreniyorsunuz hem de diğer işler için ( kafe , sinema, alış veriş merkezi , vs) para kazanıyorsunuz. Gerçek hayatta para kazanmak nasıl zor ise burada da para kazanmak biraz zaman alıyor.

  

Kafe, alışveriş merkezi, spor salonu, restoran, benzin istasyonu, otel, tv kanalı , golf sahası, sinema, üniversite, metro  kısaca bir şehir için gerekli tüm ihtiyaçlar düşünülmüş.

Sanal Şehir oyununa üye olmak ve bu güzel oyunu oynamak için :

http://sanalsehir.gazetevatan.com/

“Vatan Gazetesi Sanal Şehir Oyunu Oyna” için 16 yanıt

sayın ziyaretçiler; vatan sanal şehir oyunu açılmıyor demişsiniz ama oyun açılıyor. haberimizdeki yazılı resim ( sarı yazıyla sanal şehir oyunu oyna yazan) oyunun içinden çekilmiş bir resimdir. bizzat ben kendim üye oldum ve oyunu açıp özelliklerini inceleyip, oyun hakkında yorumlarımı yazdım . öncelikle verdiğimiz bu adresten http://sanalsehir.gazetevatan.com/ beni üye yap yazan yerden üye olmanız gerekiyor. şu adresi de kullanabilirsiniz üye olmak için : http://www12.gazetevatan.com/member/uyekaydet.asp?linkcik=http://sanalsehir.gazetevatan.com .
üye olduktan sonra dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.. Yani açılmıyan bir oyunu sırf okunsun diye yazmamız söz konusu değil. uzmanportal.com

arkadaşlar sanal şehir oyununda kendimize ait evimiz yok mu bununla ilgili cevap yazarsanız sevinirim.

Ben oyunun zaten üyesiyim. oyunla ilgili ne zaman bir teşebbüste bulunsam karşıma Vatan gazetesinin haber portalı çıkıyor.Onbeş gündür bu oyuna giremiyorum.

Gerçektende bu oyun açılmıyor haber yerleri çıkıyor .Bu oyunu aradım aradım ama bulamadım Çoksaçma olmuş.Bu oyun bidaha oynanmaz .Girebilen varsa bana anlatsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.