Kategoriler
GÜNCEL

Vestel Klima Plus Klima Kazanma Kampanyası

Şimdi Vestel Klima Plus ile klima kazanma şansı elinizde.
Vestel sms ile çalışan klima üretti. Vestel Klima Plus sms ile kumanda edilebiliyor.
Vestel Klima Plus klimayı istediğiniz yerden sms göndererek açıp kapatabilirsiniz. Evinizin sıcaklığını ister artırabilir ister düşürebilirsiniz.

Vestel smart plus adı verilen klima sayfasında üye olup yarışmaya katılarak klima kazanabilirsiniz.

Vestel Klima Plus Kampanyası Sayfasına gitmek için tıklayın.

 

Vestel Klima Plus ‘un Teknik Özellikleri :

Vestel’in yeni klima serisinin en gözde ürünü Smart Plus klima, GSM teknolojisi ile cep telefonundan kumanda ediliyor. Klimada ilk kez Vestel’in kullandığı teknoloji, klimayı bir kısa mesajla uzaktan çalıştırmayı ve ortamları arzu edilen sıcaklığa kavuşturmayı mümkün kılıyor.

A enerji sınıfında yer alan Vestel Smart Plus klima, sağladığı enerji verimliliğini yüksek performansıyla da destekliyor. Soğutma ve ısıtma modunda yüksek performans katsayısına sahip ürün, aynı BTU segmentinde yer alan diğer ürünlere göre en az yüzde 10 daha az elektrik tüketiyor.

Çevre ve sağlık dostu Vestel Smart Plus
Vestel Smart Plus klima, ortamdaki mikroorganizmaları, virüsleri ve bakterileri etkisiz hale getiren, bulaşıcı hastalıkları yayılmadan engelleyen doğal ve zararsız Catechin ve gümüş iyon içerikli filtreleriyle antibakteriyel filtre kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. Smart Plus klimalarının soğutucu ve ısıtıcı mekanizmasında ise çevre dostu R410A gazı kullanılıyor.

Vestel Smart Plus’la evler daha sessiz, daha stressiz ve daha huzurlu
Vestel Smart Plus, “iyonizer” teknolojisiyle evleri negatif iyonla doldurarak vücuttaki stres yükünü azaltıyor. Bu sayede kullanıcı kendisini ormanlık alanlar, nehir yakınları ve kırlarda olduğu gibi sağlıklı, güçlü ve enerjik hissediyor.

Öte yandan “fısıltı sessizliği” diye tabir edilen 26 desibelden daha düşük bir ses düzeyinde, 21 desibelde çalışan Vestel Smart Plus klimalar, ortamı ferahlatırken klimanın çalıştığını unutturuyor.

Vestel Smart Plus Klima fiyatı ise KDV dahil 965 TL.

Bu seri ile ilgili ayrıntılı bilgi şu adresten alınabilir:
http://www.vestel.com.tr/isitici-ve-klimalar/klimalar/smart-plus/smart-plus-24-a-enerji-split-klima

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.