Ztunnel, Dtunnel, Ktunnel, Vtunnel ile Youtube’a Girme

Ztunnel, Dtunnel, Ktunnel ve Vtunnel siteleri ile Youtube’a ve diğer tüm yasaklı sitelere sorunsuz girebilirsiniz. Biliyorsunuz ki çeşitli nedenlerden dolayı ülkemizde yasaklı olan ama dünyada son derece popüler olan siteler var. Bunların başında da video paylaşım sitesi olan YOUTUBE var. Bu yasakalı sitelere girmek için yapmanız gerekenler sadece aşağıda yazılı işlem basamaklarını takip etmek. Dört adımda Youtube’ta olacaksınız…

Yasaklı sitelere girmek için (örneğin www.youtube.com) :

1) Aşağıdaki linklerden birini tıklayarak yasağı aşmak için gerekli olan siteyi açın.

Ztunnel

Dtunnel

Ktunnel

Vtunnel

2) Siteyi açtıktan sonra aşağıdaki resimde de gözüktüğü gibi yazı yazma kısmına girmek istediğiniz sitenin adresini yazıyorsunuz.

dtunnel

3) Sitenin adını yazdıktan sonra BEGİN BROWSİNG butonuna basınız.

4) Artık istediğiniz sitedesiniz ve güle güle kullanın. :)))

Merak ediyor musunuz: “acaba bu siteler nasıl olurda yasakları çiğneyip yasaklı siteleri açıyor?” diye. Cevabı çok basit: Bu siteler proxy adresini değiştiriyor sadece. Yani aslında sizde kendi olanaklarınızdan yararlanarak yasakları aşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece gerekli proxy adresini bulmak.

deneme3

“Ztunnel, Dtunnel, Ktunnel, Vtunnel ile Youtube’a Girme” için 2 yanıt

  1. Ye ne biçim bir ülkedeyiz, neden bu youtube sitesini yasaklıyorlarki. Anlamıyorlar herhalde bu çağda engellerin çözüm olmadığını, Allah akıl fikir versin….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.